banner120

Boluspor’da hazırlıklar başladı

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Ligin ikinci devresi için hazırlıklarına dün başladı. Antalya Riu Kaya Belek Otel’de dün sabah ve akşam yaptığı çalışmaya ikinci devre hazırlıklarına start veren kırmızı-beyazlı...

Boluspor’da hazırlıklar başladı

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Ligin ikinci devresi için hazırlıklarına dün başladı. Antalya Riu Kaya Belek Otel’de dün sabah ve akşam yaptığı çalışmaya ikinci devre hazırlıklarına start veren kırmızı-beyazlı ekibimizin kampına A2 takımımızdan Samet Akaydın ve Mehmet Can Işık katıldı.   

 

Boluspor, ikinci devre hazırlıklarını dün sabah Riu Kaya Belek Otel’de yaptığı çalışmayla başladı. Teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde sabah dayanıklılık ve kuvvet çalışması yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlemlendi. Günü çift çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, akşam gerçekleştirilen antrenmanda istasyon çalışması yaptı.

Antalya kampına A2 takımımızdan Samet Akaydın Salı akşamı katılırken dün oynanan Boluspor A2-Manisaspor A2 karşılaşmasında görev alan Mehmet Can Işık da dün akşam kampa katıldı. Teknik Direktörümüz Oğuz Çetin nezaretinde sabah dayanıklılık ve kuvvet antrenmanı yapan ekibimiz, akşam gerçekleştirilen antrenmanda istasyon çalışması yaptı. Ekibimiz Boluspor, bugün sabah ve akşam yapacağı çalışmayla ikinci devre hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124