Boluspor’da hedef kongre

Sezona büyük umutlarla başlayan fakat Ç.Rizespor mağlubiyeti ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Boluspor’da tüm gözler Mayıs ayının sonunda yapılacak kongreye çevrildi.   Edindiğimiz...

Boluspor’da hedef kongre

Sezona büyük umutlarla başlayan fakat Ç.Rizespor mağlubiyeti ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Boluspor’da tüm gözler Mayıs ayının sonunda yapılacak kongreye çevrildi.

 

Edindiğimiz bilgiye göre dün akşam ki yönetim kurulu toplantısında kongre tarihi belli oldu. Başkan Necip Çarıkçı, yönetim kurulu toplantısında, yönetici arkadaşlarının görüşlerini tek tek alarak Mayıs ayında yapılacak olan kongre tarihinin kararlaştırıldığı öğrenildi.

Daha önce Göztepe mağlubiyetinden sonra yönetimi istifaya davet eden kırmızı-beyazlı taraftarlar, ligin bitmesine 1 hafta kala alınan mağlubiyetten sonra bütün ümitlerin kaybolmasıyla tekrar yönetimi istifaya davet etti. Ç.Rizespor mağlubiyeti sonrası stadı terk eden ve gün içersinde tüm yönetici arkadaşlarını dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısına davet eden Başkan Necip Çarıkçı’nın yönetim kurulu toplantısında yönetici arkadaşlarının nabzını tutuğu öğrenildi.

Abat’ın ismi ön planda…

Yönetimde bulunan çok sayıda isim kongrede Necip Çarıkçı ile devam edilmesi durumunda yönetime girmeyecek. Yöneticilerin yaptığı kulislerde şu an başkan yardımcılığı yapan Abdullah Abat’ın isminin üzerinde durduğu öğrenilirken, bazı kesimlerinde Hamdi Tanrıkulu ve Ercan Albayrak’ı istediği gelen bilgiler arasında…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128