BOLUSPOR’DA MORALLER YERİNDE

Ligin 4'üncü haftasında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarını dün (Salı) yaptığı antrenmanla tamamladı. Sabah yapılan tek çalışma ile...

BOLUSPOR’DA MORALLER YERİNDE

Ligin 4'üncü haftasında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarını dün (Salı) yaptığı antrenmanla tamamladı. Sabah yapılan tek çalışma ile kampa giren ekibimizin Bolu'daki son çalışmasında oyuncuların moralli oldukları gözlendi.

 

Isınma koşusu ve açma germe hareketlerinin ardından Boluspor 3 grup halinde 7'ye 2 oynadı. Oyuncuların oldukça keyifli olmaları dikkat çekerken bu çalışmaya sakatlığı devam eden Alp katılmazken, sakatlıktan kurtulan ancak hazır olmayan Cemil düz koşu ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktör Cihat Arslan son çalışmada oyuncularını fazla sıkmazken, ekibimiz oynadıkları bayrak yarışı ile idmanı tamamladı.

Ağzımızın tadı bozulmasın

Çalışma boyunca hırslı ve istekli olan oyuncular idman sonunda 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ve Yarenler Taraftarlar Derneğinin ikram etmiş olduğu tatlı'yı afiyetle yiyerek "Ağzımızın tadı bozulmasın" dileği ile antrenmanı sonlandırdılar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128