Boluspor’da neşeli antrenman

Boluspor cumartesi günü sahasında oynayacağı K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinde...

Boluspor’da neşeli antrenman

Boluspor cumartesi günü sahasında oynayacağı K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinde sonra 5’e 2’i, yan top ve şut çalışması yaptı.

 

Haber: Hamza Türdü

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, hafta sonu oynayacağı zorlu K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana sakatlığı bulunan İskender Alın ve Cemil Vatansever katılmadı. Dün gerçekleştirilen antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlemlendi. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadı. Antrenmanın diğer bölümünde ise teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde 2 gurup halinde kanat organizasyonu çalışması ve şut çalışması yapan kırmızı-beyazlı oyuncular antrenmanın son bölümünde ise taktiksel çift kale maç yaptı. Kıran, kıran geçen yarım saha çift kale maçta oyuncuların istekli ve arzulu oldukları gözlemlendi. Antrenmanı çift kale maçla tamamlayan kırmızı-beyazlılar soğuma hareketleriyle antrenmanı sonlandı. Boluspor bugün yapacağı çalışmanın ardından K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak ve maç saatini beklemeye başlayacak.

Kaleciler takımdan ayrı çalıştı

Kırmızı-beyazlı ekibimizin tecrübeli file bekçileri Serdar Kulbilge, Eser Altın ve Beycan Kaya dün gerçekleştirilen antrenmanda takımdan ayrı çalıştı. Kaleci antrenörü Murat Göksu nezaretinde çalışan tecrübeli file bekçileri kritik K.Erciyesspor maçında sıkı hazırlanıyor. Dün gerçekleştirilen antrenmanda tecrübeli kalecilerin pestilini çıkartan Göksu, öğrencilerini antrenman sonrası tebrik etmeyi de unutmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER