Boluspor’da parola 3 puan

Boluspor hafta sonu sahasında oynayacağı K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana sakatlığı bulunan Cemil katılmazken, sakatlığı bulunan İskender Alın’da takımdan...

Boluspor’da parola 3 puan

Boluspor hafta sonu sahasında oynayacağı K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana sakatlığı bulunan Cemil katılmazken, sakatlığı bulunan İskender Alın’da takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Cumartesi günü sahasında K.Erciyesspor’u konuk edecek olan kırmızı-beyazlı ekibimiz, dün yaptığı çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü. Hafta başından buyana hazırlıklarını 3 puan üzerine yapan kırmızı-beyazlılar bu zorlu karşılaşmada puan kaybetmek istemiyor. Dün gerçekleştirilen antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlemlendi. Antrenmana düz koşuyla başlayan ekibimiz Boluspor, açma germe hareketlerinden sonra istasyon çalışması yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, daha sonra teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde oyunsal anlamda taktiksel çalışma yaptı. Taktiksel çalışmada oyuncularına sık, sık uyarılarda bulunan tecrübeli teknik adam oyuncularına saha içersinde yardımlaşmaları gerektiğini iletti. Antrenmanın son bölümünde uygulamadı yarım saha çift kale maç yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların istekli ve arzulu olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü. Kıran, kırana geçen çift kale maçın ardından kırmızı-beyazlılar soğuma hareketleriyle antrenmanı sonlandırdı.

Serdar’ın izini bitti

K.Erciyesspor maçında cezalı olduğu için forma giyemeyecek olan ve teknik direktör Oğuz Çetin tarafından 2 gün izinli olan kaleci Serdar Kulbilge dün takımla birlikte çalışmalara başladı. İzinli olduğu için 2 gündür antrenmanlarda yer almayan tecrübeli eldiven dün yapılan çalışmada yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER