Boluspor’da parola galibiyet

Boluspor, Pazar akşamı deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana önceki günkü antrenmanda sakatlanan Dixon ve Dalmat takımdan ayrı...

Boluspor’da parola galibiyet

Boluspor, Pazar akşamı deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana önceki günkü antrenmanda sakatlanan Dixon ve Dalmat takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Pazar günü deplasmanda Adanaspor’la karşılaşacak olan kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, bu maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Günde yaptığı tek antrenmanla Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Boluspor’da moraller yerinde. Hazırlıklarını 3 puan üzerene yapan kırmızı-beyazlılar, zorlu Adanaspor maçından mutlak 3 puanla dönmek istiyor. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde oyunsal anlamda taktiksel çalışma yaptı. Oyunsal anlamda yapılan taktiksel çalışmada kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlenirken, Oğuz hocada isteklerini oyuncularına bire bir anlattı. Antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamladı. Boluspor bugün yapacağı çalışmayla Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Dixon ve Dalmat düz koşu…

Önceki gün yapılan antrenmanda arka adalesinden sakatlanan Dixon ve ayak bileğine darbe alan Dalmat dünkü antrenmanda tedbir amaçlı düz koşu yaptı. Antrenmanda takımdan ayrı düz koşu yapan siyahî iki oyuncu, düz koşunun ardından salonda çalıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128