Boluspor’da Sakatlar Can Sıkıyor

Hafta başından buyana Giresunspor maçı hazırlıklarını halı sahada sürdüren kırmızı-beyazlılar, son çalışmasını sentetik sahada yaptı. Antrenmana hafif sakatlığı bulunan Omar Wade katılmazken, grip olan Orhan Ak...

Boluspor’da Sakatlar Can Sıkıyor

Hafta başından buyana Giresunspor maçı hazırlıklarını halı sahada sürdüren kırmızı-beyazlılar, son çalışmasını sentetik sahada yaptı. Antrenmana hafif sakatlığı bulunan Omar Wade katılmazken, grip olan Orhan Ak ve Ferhat Kiraz takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Sahasında yarın Giresunspor’u konuk edecek olan Boluspor, son çalışmasını sentetik sahada yaptığı taktik çalışmayla hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanda sakatlığı bulunan Omar Wade katılmazken, grip olan Orhan Ak ve Ferhat Kiraz takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise teknik direktör Özcan Kızıltan nezaretinde taktiksel çalışma yaptı. Kırmızı-beyazlılar antrenmanı soğuma hareketleriyle sonlandırırken, bugün yapacağı ter idmanından sonra tesislerde kampa girecek.

Orhan ve Ferhat düz koşu yaptı

İlimizde havaların soğuk gitmesinden dolayı grip olan tecrübeli oyuncu Orhan Ak ve Ferhat Kiraz, sentetik sahada yapılan antrenmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bu oyuncuların Giresunspor maçına yetiştirilmeye çalışıldığı belirtildi.

 Teknik direktör Özcan Kızıltan’ın zorlu Giresunspor maçında sahaya nasıl bir kadroyla çıkacağı merak ediliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128