Boluspor’da sinema keyfi

Soğuk hava nedeniyle dünkü antrenmanı iptal eden Boluspor’lu futbolcular, Ata Demirer’in başrolde oynadığı Berlin Kaplanı’nı izlediler.   İlimizde görülen kar yağışı nedeniyle havaların soğuk...

Boluspor’da sinema keyfi

Soğuk hava nedeniyle dünkü antrenmanı iptal eden Boluspor’lu futbolcular, Ata Demirer’in başrolde oynadığı Berlin Kaplanı’nı izlediler.

 

İlimizde görülen kar yağışı nedeniyle havaların soğuk olması ve hava sıcaklığının eksilere düşmesi, kırmızı beyazlı takımı da vurdu. Cumartesi günü Akhisar Belediyespor’la karşılaşacak olan kırmızı beyazlı ekipte, soğuk hava nedeniyle antrenman sahalarının buz tutması sonucu, futbolcularda herhangi bir sakatlığın meydana gelmemesi için dün yapılacak olan antrenman iptal edildi.

Akhisar Belediyespor ile zirve yarışında önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan kırmızı beyazlılar, antrenmanın iptal edilmesi sonrası ise kendilerini sinemada buldular. Sinemaların olmazsa olmazı mısırlarını da almayı ihmal etmeyen kırmızı beyazlı ekip, Ata Demirer’in başrolde oynadığı Berlin Kaplanı’nı izledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128