Boluspor’dan Çelen’e ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu başkanlığına seçilen Suat Çelen’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Çelen’in dünkü ziyaretçileri ise Boluspor Kulüp başkanı...

Boluspor’dan Çelen’e ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu başkanlığına seçilen Suat Çelen’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Çelen’in dünkü ziyaretçileri ise Boluspor Kulüp başkanı Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

 

Boluspor Kulüp başkanı Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu başkanlığına seçilen Suat Çelen’e hayırlı olsun ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette bir konuşma yapan Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat “Cimnastik denince akla Bolu geliyor. Bugüne kadar Cimnastik branşında dünya şampiyonları yetiştirdik. Şimdi de o isimlerden biri federasyon başkanı oldu. Bu hem Türkiye hem de Bolu için büyük bir kazançtır. Suat Çelen’e başarılar diliyoruz” dedi.

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen de Boluspor yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Allah bana bu görevi nasip etti. Bugüne kadar Bolu’dan çok sayıda sporcu yetiştirdik. Şimdi sporun merkezi olma yolunda ilerleyeceğiz. Sizlere de bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin son bölümünde Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Cimnastik Federasyonu Başkanı Çelen’e üzerinde adının yazılı olduğu bir Boluspor forması hediye etti.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128