Boluspor’dan Teşekkürlü Basın açıklaması

Boluspor yönetim kurulu, zorlu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi kulüp internet sitesinden açıklama yaptı.   Kulüp internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde; Bolulu Yarenler...

Boluspor’dan Teşekkürlü Basın açıklaması

Boluspor yönetim kurulu, zorlu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi kulüp internet sitesinden açıklama yaptı.

 

Kulüp internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde; Bolulu Yarenler Taraftar Derneği hafta içersinde bir açıklamada bulunmuş ve bu yapmış oldukları açıklamaları ile Bolusporun hassasiyetlerine duyarlı olduklarını göstermişlerdir.

Hedefe kilitlenmiş olduğumuz bu sezonda başarı, birlik ve beraberlikten geçmektedir. Bu yolda da kendisini sorumlu hissedenlere ve davranışlarını buna göre ayarlayanlara teşekkür etmek boynumuzun borcudur.

1991–1992 sezonunda düşmüş olduğumuz süper lige tekrar çıkabilmek için verilen mücadelenin bu sezon 20. yılını yaşamaktayız. Takımımızın bulunmuş olduğu şu anki konumu ise Süper lig hedefimize biraz daha yakın olduğumuzun göstergesidir.

20 yıl ayrı kalmış olduğumuz süper lige bu kadar yakın bir durumda iken yapılacak tek şey camia bütünlüğünü sağlamak olmalıdır. Bu sorumluluk ise sadece Boluspor’u yönetenlerin değil tüm Boluspor camiasınındır.

Bu yolda kendisini sorumlu hissedenlere, taraftar guruplarımıza, camiayı kucaklaştıranlara, barıştıranlara teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128