Boluspor’un kamp kadrosu belli oldu

Boluspor dün akşam saatlerinde Antalya Riu Kaya Belek Hotel’de toplandı. İlk yarıyı 23 puanla 10.sırada tamamlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz 15 günlük kamp süresince Adanademirspor maçı hazırlıklarını Antalya’da...

Boluspor’un kamp kadrosu belli oldu

Boluspor dün akşam saatlerinde Antalya Riu Kaya Belek Hotel’de toplandı. İlk yarıyı 23 puanla 10.sırada tamamlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz 15 günlük kamp süresince Adanademirspor maçı hazırlıklarını Antalya’da sürdürecek.

 

İlk yarıyı 23 Puanla 10.sırada tamamlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ikinci yarı hazırlık kampı için dün akşam Antalya Riu Kaya Belek Hotel’de kampa girdi. Dorukkaya Otel’in sponsorluğunda Riu Kaya Belek Hotel’de kampa giren ekibimiz Boluspor, 15 günlük kamp sürecinde ikinci devrenin ilk karşılaşması olan Adanademirspor maçına hazırlanacak ve iki hazırlık maçı oynayacak. Dün akşam saatlerinde Riu Kaya Belek Hotel’de toplanan kırmızı-beyazlı oyuncular, bu sabah teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde yapacağı ilk antrenmanla ikinci yarı hazırlıklarına start verecek.

Kampa kimler katılmadı?

Sezon başı büyük umutlarla transfer edilen ve ilk devrede istenileni bir türlü veremeyen Akeem Agbetu, Kingsley, Mahmut Boz ve Volkan Koçaloğlu kamp kadrosuna alınmadı. Kırmızı-beyazlı yönetim, Teknik direktör Oğuz Çetin’in vermiş olduğu rapor doğrultusunda bu oyuncularla bir görüşme yaptığı ve takım bulmaları istendiği öğrenildi. Antalya kampına sakat olan Orhun Öztürk alınmazken, ikinci devre kiralık gönderilecek olan Emre Taşkoparan da kamp kadrosunda yer almadı.

Kamp kadrosu ise şöyle; Serdar Kulbilge, Eser, Beycan, Gençer, Engin, Emre Kılınç, Cemil, Savaş, Hakan, Mesut, Barbaros, Ali, Cafercan, Vedat, Alp, Cihan, Aydın, Serge Djiehoua, İskender, Abdülaziz 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128