Boluspor’a ziyaretler devam ediyor

Boluspor kulübü Başkanı Mehmet İnceayan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kırmızı beyazlıların bugünkü konukları ise Bolu’da bulunan sivil toplum örgütleriydi.

 Boluspor’a ziyaretler devam ediyor

“BİZLERE GÜÇ VERDİLER”

Boluspor kulübü başkanı Mehmet İnceayan ziyarette yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Muhtarlar Derneği Başkanımız, Sulama Birliği Başkanımız, Ziraat Odası Başkanımız ve Şoförler Derneği Başkanımız bugün hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bolu’da çok önemli görev yapan bu çok değerli başkanlarımız, maddi ve manevi olarak Boluspor’un her zaman yanında olmuşlardır. Boluspor’un başarısı, Bolu’nun başarısı olduğunu biliyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum. Desteklerini her zaman bekliyoruz. Bizlere güç verdiler” dedi.

“BOLUSPOR’A YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Tüm sivil toplum örgütleri adına konuşma yapan Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk şunları söyledi:  “Mayıs ayında yapılan genel kurul sonrasında Sayın İnceayan’ın ve ekibinin Boluspor kulübü başkanlığına seçilmesi her Bolulu gibi bizleri de sevindirdi. Başkanımıza, arkadaşlarımızla beraber 2013-2014 sezonunda Boluspor’un başarısı içinde temenniye geldik. Bizde bazı arkadaşlarımız ve ben Boluspor’da geçmiş dönemlerde görev aldık. Çok zor bir görev. Ama sayın İnceayan bu işin profesörü. Kendisiyle daha önce Boluspor’a hizmet etme şansı bulmuştum. Biz arkadaşlarımızla beraber Bolumuzun olmazsa olmazlarından biri olan Boluspor’umuzu başarılı olmasını istiyoruz. Yeni sezonca bütçelerimiz nispetinde Boluspor’a yardımcı olmaya çalışacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2013, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128