Boluspor’da 1 günlük transfer!

Boluspor transfer komitesi önceki gün iki isme daha imza attırarak, transferin bitmeyeceğinin sinyallerini verirken, önceki gün imza attırdığı Bulgar golcü oyuncu Gerasim Zakov’un sağlık raporlarının uygun çıkmaması üzerine oyuncuyla yollar ayrıldı.

 Boluspor’da 1 günlük transfer!

Boluspor’la önceki gün 2 yıllık sözleşme imzalayan Bulgar oyuncu Gerasim Zakov’un Türkiye’ye çok kısa bir zaman önce geldiği ve bu sene PTT 1’nci liginin yeni takımlarından Fethiyespor’un yeni sezon kampında 3 gün denendiği, ancak oyuncunun performansından dolayı Fethiyespor teknik heyetinin raporu doğrultusunda yeterli görülmediği için anlaşma sağlanamadığı bilinmekteydi.  

RAPORLARI OLUMSUZ ÇIKTI

Boluspor’la önceki gün apar topar 2 yıllık sözleşme imzalayan Gerasim Zakov’un, Çin Ligi’nde oynadığı, ancak forvet transferi şeklinde lanse edilen oyuncunun aslında orta saha da görev yaptığı ve geçtiğimiz sezonda devre arası Çin 1.Lig takımlarından Chengdu Blades transfer olduğu ancak burada forma şansı bulmadığı öğrenildi. Önceki gün Boluspor’la 2 yıllık anlaşma sağlayan golcü Bulgar oyuncu Gerasim Zakov bu sabah Özel Çağsu hastanesinde sağlık kontrollünden geçti. Yapılan sağlık kontrolleri sonrası doktorların vermiş olduğu olumsuz rapor sonrası Boluspor transfer komitesi Gerasim Zakov’la karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

Gerasim Zakov’un Boluspor’dan gönderilmesiyle birlikte Boluspor yönetiminin yerli veya yabancı bir golcü oyuncuyu birkaç gün içersinde Bolu’ya getireceği öğrenildi.

İşte Boluspor’a transferi gerçekleşmeyen Gerasim Zakov’un ilginç istatistiği;

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2013, 16:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
AyKe14
AyKe14 - 7 yıl Önce

Acilen Ugandalı Massa yı geri çağırın. Kimse almadan.. O kadar futbolcu denediniz almadınız, hiç denemediğiniz adamı aldınız. İşte sonuç böyle olur.

SIRADAKİ HABER

banner128