Boluspor’da 1.etap sona erdi

Boluspor’da 1.etap sona erdi. Kadro sayısı 26’ya düşüyor. Teknik direktör Ali Beykoz, 10 gündür 35 kişilik bir kadro ile yeni sezona hazırlanırken, bu sayı ikinci etap da 26’ya düşecek.

 Boluspor’da 1.etap sona erdi

İkinci etapta takım kadrosu ile lige hazırlanmak isteyen teknik kadro ve teknik direktör Ali Beykoz karar aşamasında. 10 gündür kalabalık bir kadro yapısı ile çalışmalar devam ederken, bu sayının ikinci etapla birlikte düşeceği belirtildi. Kırmızı-beyazlı ekip Pazar günü Balıkesirspor ile yaptığı hazırlık karşılaşmasında gençler ile mücadele ederken, genç oyuncularda son kozlarını oynadılar. İlk etabın biteceğini bilen kırmızı-beyazlı gençler hocalarının gözüne girmeye çalışırken, bu maçta bazıları sınıfı geçti, bazılarını ise sınıfı geçemediği göründü. Yoğun bir tempoda kamp programına devam eden Boluspor’da Pazar günü oynanan maçtan sonra takıma iki gün izin verildi.

İkinci etap için Salı gününe kadar izin verilen kırmızı beyazlı oyunculara ikinci etaba kimlerin katılacağı da ayrı, ayrı telefon ile davet edilecekleri söylendi. Teknik direktör Ali Beykoz’u zor bir görev beklerken, Beykoz’un takımda kalması ve gitmesi gereken oyuncular konusunda yönetime rapor vereceği öğrenildi. Boluspor’un Çarşamba gününden itibaren 26 kişilik bir kadro ile ikinci etaba başlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2013, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124