BOLUSPOR’DA 3 İMZA

Boluspor, daha önce anlaştığı Aleksandar Prijovic, Giorgi Rekhviashvili ve Ali Dere ile resmi sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlılar, Konyaspor'dan Ali Dere ile 1 yıl kiralık, Chikhura Sachkhere takımından Giorgi Rekhviashvili ve Djurgardens takımından Aleksandar Prijovic ile 2 yıllık anlaşma sağladı.

 BOLUSPOR’DA 3 İMZA

İmza töreninde konuşan Boluspor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Kaan Semercioğlu “Bugün üç tane imzamız var. Bildiğiniz gibi Ali daha önce zaten kampımıza katılmıştı. Son olarak da Aleksandar ve Rekhviashvili'yi kadromuza kattık. Bunların hepsi izlenerek yapılan transferler. Tavsiye üzere değil. Yaklaşık 10-15 maçı izlenerek yapılmış transferler. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

BURAYA GELDİĞİM İÇİN MUTLUYUM

Daha sonra konuşan Boluspor’un yeni transferi Aleksandar Prijovic ise “Transferim çok uzun bir süreçte gerçekleşti. 7 gün 24 saat boyunca herkes çok çalıştı. Bu süreçte Başkanımız Savaş Abak'a, Menajerimiz Arhan Bey'e ve Teknik Direktörümüz Reha Erginer'e teşekkür ediyorum. Buraya geldiğim için mutluyum. Gollerimle takıma katkı sağlamak istiyorum." dedi.

 

TAKIMIN KAZANMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Giorgi Rekhviashvili ise “Buraya geldiğim için çok mutluyum. Takımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Şuana kadar 1 hazırlık maçı oynadım. Orada da takımımızın ve hocamızın çok iyi olduğunu gördüm.” dedi.

 

KİMSEYİ MAHCUP ETMEYİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Ali Dere ise şöyle konuştu: “Böyle bir camiaya geldiğim için çok gururluyum ve çok mutluyum. Abilerimin, hocalarımın, basının ve taraftarlarımızın hazırlık maçlarında bile yaklaşımları çok güzel. Kimseyi mahcup etmeyiz diye düşünüyorum. Elimizden gelen her şeyi saha içinde de saha dışında da vermeye çalışacağız."

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2014, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124