Boluspor’da Brezilya usulü doğum günü

Haftayı 3 puanla kapatan Boluspor’da neşeler yerinde. Önceki gün yapılan antrenman sonrası Kenan, Kibong ve Yasin Dülger’e brezilya usulü doğum günü kutlaması yapıldı.

 Boluspor’da Brezilya usulü doğum günü

Boluspor’da önceki gün gerçekleşen antrenmanın ardından yeni yaşlarını kutlayan Kenan, Kibong ve Yasin Dülger’e takım arkadaşları sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Yeni yaşlarını giren oyuncular başına geleceklerden habersiz soyunma odasının yolunu tutarken takım arkadaşları un ve yumurta ile önlerini kesti. Saha içersinde birden un ve yumurta yağmuruna tutulan oyuncular neye uğradığını şaşırdı. Yapılan şakanın ardından tüm takım ve teknik kadro yeni yaşına giren Kenan, Kibong ve Yasin’in tebrik etti.

KULÜPTEN YAŞ GÜNÜ AÇIKLAMASI

Yeni yaşlarına giren Kenan, Kibong ve Yasin için Boluspor kulübü resmi internet sitesinden kutlama mesajı yapıldı. Kulüpten yayınlanan mesaj ise şöyle “Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımızdan Kenan Şahin, Kibong Mbamba ve Yasin Dülger, antrenmanın ardından takım arkadaşları ile birlikte yeni yaşına merhaba dedi. Sahada kesilen pastanın ardından, oyuncularımızın Brezilya usulü un ve yumurtalı kutlamalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. Futbolcularımız Kenan Şahin, Kibong Mbamba ve Yasin Dülger yeni yaşını kutlarız”

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128