Boluspor’da Gakkoş hazırlıkları sürüyor

Ekibimiz Boluspor, PTT 1. Ligin 14. haftasında oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarına dün gerçekleştirilen antrenman ile devam etti. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, oyun geliştirici dar alan çalışması yaptı.

 Boluspor’da Gakkoş hazırlıkları sürüyor

Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ligin 14.haftasında tarafsız ve seyircisiz oynanacak olan Elazığspor maçının hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar dar alan çalışması yaptı. Hazırlıklarını 3 puan üzerine yapan kırmızı-beyazlı ekibimizde sarı kart cezalısı İshak Çakmak dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla saha ortasında kısa bir toplantı yaptı. Erginer’in oyuncularına “Elazığspor son haftalarda çıkışta. Bizde deplasmanda iyi oynuyoruz ve kazanıyoruz. Bu geleneğimizi sürdürerek Elazığspor maçını kazanmalıyız. Bunu başaracak güçteyiz. İnşallah Elazığspor maçını da kazanarak deplasman serimizi sürdürürüz. Sizlerden sadece bu maça konsantre olmanızı ve antrenmanlardaki çalışmalarımızı aklınızda tutmanızı istiyorum” dediği öğrenildi.

DAR ALAN OYUNLARI ÇALIŞMASI

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise oyuncular teknik direktör Reha Erginer nezaretinde dar alan oyunları oynadı. Antrenmanın son bölümünde ise uygulamalı yarım saha çift kale maç yapan kırmızı-beyazlılar, stretching hareketleri ile antrenmanı sonlandırdı.

Ekibimiz Boluspor, ligin 14.haftasında tarafsız sahada oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarını bugün gerçekleştirilecek antrenman ile sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128