Boluspor’da gençler topun ağzında!

Boluspor’un 1.etap kampına katılan gelecek vaat eden oyuncular arasında yer alan Abdulsamet Kırım ve Tolga Değirmenci teknik direktör Reha Erginer’in raporu doğrultusunda önceki gün başlayan ikinci kamp kadrona çağrılmadı. Kulüp tarafından genç oyunculardan takım bulmaları istendiği öğrenildi.

 Boluspor’da gençler topun ağzında!

12 Temmuz’da başlayan 1.etap Boluspor kampına katılan ve 27 Temmuz’da son bulan 1.etap kampı sonrası bazı oyuncularla yollarını ayırma kararı alan kırmızı-beyazlı yönetim öncelikli olarak teknik direktör Reha Erginer’in raporu doğrultusunda geçtiğimiz sezon kiralık gönderilen Abdulsamet Kırım ve Tolga Değirmenci ile yollarını ayırdı. Geçtiğimiz sezon başı tecrübe edinmeleri için Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Çıksalınspor’a kiralık olarak gönderilen Abdulsamet Kırım ve Tolga Değirmenci teknik direktör Reha Erginer’in raporu doğrultusunda önceki gün başlayan 2.etap kampına katılmadı. Edindiğimiz bilgiye göre bu oyunculara kulüp tarafından takım bulmaları istendiği öğrenildi.

GENÇLER TOPUN AĞZINDA

Yeni sezon öncesi 10 genç oyuncuyu kadrosuna dahil eden ve 12 Temmuz’da başlayan kampa bir çok genç oyuncuyla başlayan Boluspor, 1.etap kampı sonrası bazı oyuncularla yollarını ayırmaya başladı. Teknik Direktör Reha Erginer raporu doğrultusunda öncelikle geçtiğimiz sezon kiralık olarak diğer takımlarda forma giyen bazı oyuncularla yollarını ayırma kararı alan kırmızı-beyazlı yönetim Abdulsamet Kırım ve Tolga Değirmenci’nin dışında önümüzdeki günlerde de 5-6 oyuncuyla daha yollarını ayıracağı öğrenildi.  

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2014, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER