Boluspor'da gözler yabancı transferine çevrildi

Boluspor'da son olarak dört yerli oyuncu ile sözleşme imzalanırken, gözler yabancı transferine çevrildi. Geçen sezondan kalan Anco Jansen, bu sezon transfer edilen Andre Santos ve Rydell Poepon'ın dışında yabancı oyuncusu bulunmayan kırmızı beyazlılar 3 siyahi oyuncuyu denemeye getiriyor.

 Boluspor'da gözler yabancı transferine çevrildi

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor’da yapılan transferlerin ardından gözler yabancı oyuncu transferine çevrildi. Kırmızı beyazlı transfer komitesi, Teknik direktör Fuat Çapa’nın verdiği rapor doğrultusunda Senegal’den 2, Nijer’den ise 1 oyuncuyu önümüzdeki günlerde denemeye alacak. Teknik heyetin, oyuncuları yeterli görmesi halinde sözleşme imzalanacak.

Bu sezon yerli ve yabancı transferde oyuncu denemeyen direk nokta transferler yapan kırmızı beyazlılar, bu kez 3 oyuncuyu denemeye alacak. Boluspor, Senegal’den 2, Nijer’den 1 oyuncu önümüzdeki günlerde Boluspor’un kampına katılacak ve teknik direktör Fuat Çapa’nın gözüne girmeye çalışacak.

Boluspor’da Santos, Peopeon’dan sonra Senegal ve Nijer’den getireceği 3 futbolcuyu denemeye alınacak. Geçtiğimiz yıl Boluspor forması giyen Hollandalı oyuncu Anco Jansen Fuat Çapa’nın raporuyla takımda kalmıştı.

 Kırmızı Beyazlı ekip Senegal milli takımında da oynayan ön libero ve Nijer süper liginden santrafor oynayan toplamda 3 siyahi futbolcuyu bir hafta denemeye alacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
SSS.
SSS. - 5 yıl Önce

jansen var,dinemo.abi.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124