Boluspor’da hazırlıklar 3 puan üzerine!

Boluspor, ligin 7.haftasında deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, dar ve geniş alanda taktiksel oyunlar oynadı.

 Boluspor’da hazırlıklar 3 puan üzerine!

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, PTT 1. Lig'in 7. haftasında karşılaşacağı Denizlispor maçının hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Ekibimiz Boluspor, tüm dikkatlerini Denizlispor maçına çevirirken, hazırlıklarını 3 puan üzerine yapıyor. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Kemal Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yaptı. Erginer, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, artık görüye dönmenin bir anlamı yok. Bu yüzden sadece ve sadece Denizlispor maçını düşünün. Artık Denizlispor maçını kazanıp, çıkışa geçmemiz gerekiyor dediği öğrenildi. 

DAR VE GENİŞ ALANDA OYUN

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar açma germe ve ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise kırmızı-beyazlılar teknik direktör Reha Erginer nezaretinde dar alan ve geniş alan taktiksel oyunlar oynadı. Antrenmanın son bölümünde ise çift kale maç yapan kırmızı-beyazlılar antrenmanı stretching ile sonlandırdı.

Ekibimiz Boluspor, hafta sonu Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla ile devam edecek.


Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128