Boluspor'da keyifler yerinde

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor günü çift antrenman yaparak tamamladı. Sabah kondisyon ağırlıklı antrenman yapan kırmızı beyazlılar akşam ise hücum ve savunma çalışması yaptı.

 Boluspor'da keyifler yerinde

Haber: Volkan YILMAZ

2016-2017 sezonu öncesi ikinci etap kamp çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor tam kadro hazırlıklarına devam etti. Günü çift antrenmanla kapatan kırmızı beyazlılar sabah kondisyon ağırlıklı çalışırken, akşam idmanında hücum ve savunma organizasyonlarına çalıştı. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştirilen akşam antrenmanında, ısınmanın ardından dar alan ve hücum-savunma çalışması gerçekleştirildi. Antrenman stretching ile sona erdi.

Keyifler yerinde

Hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren kırmızı beyazlılarda keyifler yerinde. Dün gerçekleştirilen akşam antrenmanında futbolcu ve teknik heyette keyiflerin yerinde olduğu gözlerden kaçmazken, teknik heyet antrenman sonunda üst direğe çarptırma yarışması yaptı. 


Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 17:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan
orhan - 4 yıl Önce

keyif...lerde olur. daha transferi bitirememişler bi çok mevkide açık var " keyifler yeindeymiş " sezoda başadığında taraftar evinde olur. tribünlerde bu keyifi yaptıranlar? olur çekirge 1,2 sıçrar 3 üncüde bi alt liğde düşer. bolusporumuza gelecek yıl 2.ligde başarılar.....

çARIKÇI bANKASYA'DA kALMAK İSTİYOR,nE ŞİŞ,kEBEP.
çARIKÇI bANKASYA'DA kALMAK İSTİYOR,nE ŞİŞ,kEBEP. - 4 yıl Önce

tokatspor' gi̇den eski̇ boluspor kaleci̇si̇'de boluspor'u beş yil şampi̇yonluk'dan etti̇,çarikci bu kisr gol atmaya forveti̇ göndermezse,bütün çalişmalar nafi̇le,bütün takimlara karşi on ki̇şi̇ oyniyacağinizi unutmayin,saha'da on ki̇şi̇ i̇le ne kadar başarili olursunuz.

SIRADAKİ HABER