Boluspor’da ön kamp başlıyor

Boluspor’da yeni sezon öncesi ön kamp çalışmaları bugün start alıyor. Geçtiğimiz sezon kiralık oynayan ve alt yapıdan üst yapıya çıkan futbolcuları kapsayan ön kamp çalışmaları öncesi oyuncular tesislerde bir araya geldi.

 Boluspor’da ön kamp başlıyor

Haber: Hamza Türdü

Yeni sezon öncesi yeni yapılanmaya giden Boluspor’da Teknik direktör Ali Beykoz, Alt yapıdan A takıma çıkan ve geçtiğimiz sezon alt liglerde kiralık oynayan futbolculardan oluşan grubu ön kampa dâhil ederken, bu çalışmalarda 6 gün sürecek. Günde çift idman olarak yapılacak olan çalışmalarda sabah 10:30, akşam ise 18:00 olmak üzere yapılacak.

Almanya ve İspanya’dan grup geliyor

Boluspor yeni sezon öncesi ön kamp çalışmalarına bugün start verirken, genç oyuncularla birlikte Avrupa’dan gelen oyuncular Teknik direktör Ali Beykoz’un gözüne girebilmek için mücadele verecekler. Teknik direktör Ali Beykoz bu grupların içersinde yeni sezonda oluşturulacak kadronun içersinde yer alabilecek oyuncuları ekibiyle birlikte analiz edip katkı yapacakları büyük ihtimalle 2.dönemin ilk kamp haftasına davet etmesi bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2013, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128