Boluspor’da öncelik iç transfer

Boluspor’un yeni teknik direktörü Ali Beykoz ve Başkan Mehmet İnceayan başkanlığındaki transfer komitesi ilk etapta iç transferi bitirmek için kolları sıvadı. Teknik heyet ve transfer komitesinin ilk hedefi iç transferi en az fireyle kapatmak.

 Boluspor’da öncelik iç transfer

PTT 1.Lig’de çok sayıda takım iç ve dış transfer çalışmalarına başlarken, Boluspor’da göreve gelen yeni yönetim ve teknik adamıyla transfere hız verdi. 5 kişiden oluşan transfer komitesi ve Teknik Direktör Ali Beykoz’un ilk hedefi iç transfer. Takımdan gönderilecek ve kalacak oyuncular tespit edilerek 1 hafta içerisinde iç transferi bitirmeyi hedefleyen Ali Beykoz ve transfer komitesinde hedef iç transferi en az fireyle kapatmak istiyor. Pazartesi gününden itibaren teknik direktör Ali Beykoz’un vermiş olduğu rapor doğrultusunda birçok oyuncuyla yeniden masaya oturacak olan transfer komitesi Beykoz’un kalmasını istediği oyuncularla sözleşme yenileyecek.  

SÖZLEŞMELERİ DEVAM EDENLER VE BİTENLER

Boluspor’da Alp Ergin, Aydın Çetin, Beycan Kaya, Cemil Vatansever, Cihan Yılmaz, Eser Altın, Gencer Cansev, Hakan Arslan, İskender Alın, Jimy Dixon, Mesut Çaytemel, Savaş Yılmaz, Serge Djiehoua, Vedat Budak ve kadroya sonradan dâhil edilen genç oyuncuların sözleşmeleri devam ederken, Ali Güzeldal, Abdülaziz Solmaz, Barbaros Bahadır Barut, Engin Aktürk, Muhammet Özdin, Serdar Kulbilge’nin sözleşmeleri sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2013, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER