Boluspor'da sadece 4 isim kalacak

Boluspor'da bu sezon büyük değişiklik olacağını dile getiren Çarıkçı geçen sezondan sadece 4 futbolcunun kalacağını diğerlerinin ise gönderileceğini belirtti. Kalacak isimlerden 3'ünü söyleyen Çarıkçı 4'üncü ismin kim olduğunu belirtmedi.

 Boluspor'da sadece 4 isim kalacak

Haber: Volkan YILMAZ

"Boluspor'da geçen sezon forma giyen futbolculardan sadece 4'ü kalacak" Boluspor'da başkan Necip Çarıkcı'nın son açıklamasında bu sözlerin altı çizilirken Boluspor camiası şimdi bu 3 oyuncuyu direk söylerken 4'üncü oyuncunun kim olacağı akıllarda soru işaretine neden oldu.

Çarıkcı'nın açıklamasına göre Emre Kılınç, Cengiz Umut Meraş ve Anco Jansen ilk üç sırayı alırken 4'üncü ismin kim olacağı merak konusu oldu. Kadroyu sil baştan yapmak isteyen Necip başkan son açıklamasında “Biraz daha transferlerde değişik isimler göreceksiniz. Genç, 2 yıllık, Boluspor’un ileride para kazanabileceği artık takımın çok değişmediği isimler gelecek. 3 yıl içerisinde bu takımın futbolcu yapısı değişmeyecek. Bu sene alınan oyuncular inşallah iyi çıkar, seneye onların %90’ı takımda kalacak. Seneye sadece 1–2 takviye yapılacak. Bu sezon 12–13 transfer yapılacak. Şu anda kadrodan 4 tane futbolcumuz kalacak. Kalan 7 topçu gençler olacak. Takım toplam 24 kişi olacak.” diyerek hem önceki yıllardaki gibi bol transfer yapılmayacağını ve iskelet kadronun en az iki yıl korunacağını hem de geçen seneki kadroda sadece 4 kişi kalacağını açıklayarak yeni bir kadro yapılacağının altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 15:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
bOLU
bOLU - 4 yıl Önce

dört futbolcu az,umut meraş,tevi̇k,kemal,cumali̇,yusuf,soner,jansen,fortes kalmali,malatya maçi sonu gençleri̇ i̇le kaynaşsinlar,i̇şte o zaman şampi̇yonuz.

Bolu'lu
Bolu'lu - 4 yıl Önce

necip bey,sakarya'dan getirdiğin futbolcuyu,i̇stemiyoruz,futbolcunun zeki ve çevik olanı makbuldür,boluspor'un standartların uymuyor.gol atmıyan forveti napacaksın,gönderde bolu oh desin.dünya'da,türkiye'de forvet'mi kalmadı.kimse boluspor'u izlemez.doğru kümeye,i̇sterseniz 34 yaşındaki kaleciyi'de geri getirin,tam olsun.

SIRADAKİ HABER

banner128