Boluspor’dan alt yapı hamlesi

Boluspor yönetimi, alt yapısından 7 oyuncusunu profesyonel kadrosuna dâhil etti. Boluspor tesislerinde düzenlenen imza töreni Başkan Mehmet İnceayan, Naci Yörük, İsmail Semercioğlu ve Erkan Bektaş katıldı.

 Boluspor’dan alt yapı hamlesi

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor’da 7 oyuncu profesyonel kadroya dâhil edildi. Alt yapıdan profesyonel kadroya geçen oyuncular için Boluspor tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. Törene, Başkan Mehmet İnceayan, yönetim kurulu üyesi İsmail Semercioğlu, Naci Yörük ve Basın Sözcüsü Erkan Bektaş katıldı. Boluspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde, Melih Ağa, Abdülsamet Kırım, Yasin Dülger, Fatih Çolak, Mehmet Can Işık, Harun Tutum, Orhun Öztürk, Tolga Değirmenci ve Cenk Özbey profesyonelliğe imza attı.

7 OYUNCUMUZU A TAKIMA ALDIK

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Boluspor kulüp başkanı Mehmet İnceayan “Boluspor tarihinde ilk defa alt yapıdan 7 oyuncumuzu profesyonel kadromuza katılıyoruz. Bolu’da yapılan dedikodulara da bir nokta koymak istiyoruz. Bildiğiniz gibi kulüpler hem alır, hem satar. Kulüplerin menfaati var, satar” dedi.

EMRE’NİN KAFASI ÇOK KARIŞMIŞTI

Biz yönetim kurulu olarak birlik ve beraberlik içinde 5 kardeşimizin satışına karar verdik. Bizimle çalışmak istemeyen hiçbir kimseyle zorla çalışamayız. Bu oyuncularımızın aileleri bizzat kulübümüze gelerek, bizlere çocuklarımızın önünü açın demişlerdir. Emre’nin kafası çok karışmıştı. Bir Galatasaray girdi, bir Gençlerbirliği girdi. Buda oyuncumuzun performansı etkilendi. Kafası karışmış durumdaydı. Diğer 4 oyuncumuz ile ilgilide ailelerin ısrarı var. Biz hiç kimsenin çocuğunu Boluspor kulübünde zorla zapdedemeyiz. İnşallah bu oyuncularımız ilerde istedikleri yerlere ulaşırlar ve bizde Boluspor kulübü olarak bu oyunculardan para kazanmış oluruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124