BOLUSPOR'DAN KART UYGULAMASI

Boluspor kulübü geçtiğimiz yıl uygulamaya koyduğu kart uygulamasını yeniden gündeme getirdi. Kırmızı beyazlı yönetim aldığı karar gereği kulübe giriş çıkışları kontrol almaya çalışırken, Boluspor...

BOLUSPOR'DAN KART UYGULAMASI

Boluspor kulübü geçtiğimiz yıl uygulamaya koyduğu kart uygulamasını yeniden gündeme getirdi. Kırmızı beyazlı yönetim aldığı karar gereği kulübe giriş çıkışları kontrol almaya çalışırken, Boluspor Kulübü, basın ve taraftar üçgeni arasındaki uyuma dikkat çekti.

 

Kulüp resmi sitesi www.boluspor.org.tr de yer alan haber şöyle;

2011-2012 futbol sezonun da, Boluspor Kulübü, basın ve taraftar üçgeni arasındaki uyumun  daha iyi olabilmesi için çalışmalar devam ediyor.

Kulübümüzün profesyonelliğin diğer alanlarda da gelişmesi ve ilişki içinde bulunduğumuz kişi ve kurumlara ise profesyonelliklerini hissettirebilmek amacıyla, geçen sezon uygulamaya konulan kulübe ve antrenmanlara girişlerde kart sistemi uygulamasına devam edilecektir.

Ayrıca, basınımızın ve taraftarlarımızın teknik direktör, futbolcu ziyaretlerinde ve antrenman izleme amaçlı giriş ve çıkış zamanlarının ise nasıl olacağı yapılacak toplantılar sonrası açıklanacaktır.

Basın mensuplarından gerekli olan resim ve bilgileri istenmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128