Boluspor’lu taraftarlar tepkili

Boluspor ile Fenerbahçe hazırlık karşılaşmasında Düzce’de karşı karşıya geldiler. Boluspor taraftarına bu karşılaşmada tribünde yer ayrılmadı. Kırmızı beyazlı taraftarlar Düzceli yetkililerin kendilerine yer ayırmadıkları için, maçı karışık izlemelerine neden olurken Bolusporlu taraftarlar keşke karşılaşma İstanbul’da oynansaydı dediler.

 Boluspor’lu taraftarlar tepkili

Boluspor taraftarları hem Bolu’dan hem de Düzce’den aldıkları biletler sonrasında karşılaşmayı Fenerbahçelilerin arasında izlemek zorunda kaldı. Karşılaşma komitesinin organizasyon bozukluğu yaşatmasının ardından, Boluspor taraftarına özel bir tribün ayrılmazken, bu nedenle de kırmızı beyaz renklere gönül vermiş Boluspor taraftarları karşılaşmayı tek guruplar halinde Fenerbahçeli taraftarlar arasında izlediler. Birçok taraftar karşılaşma keşke İstanbul’da oynansaydı da orda bize ayrılan bölümden izleseydik diye tepki gösterdiler. Düzce’li yetkililerin sadece Fenerbahhçe’ye hizmet ettiği görünürken, karşılaşma içinde Boluspor taraftarına yer ayrılmadığı ve organizasyon komitesinin büyük bir yanlışa imza attığı göründü.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2013, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
pigydick
pigydick - 8 yıl Önce

ne ye tepki vermişler fenerbahçenin her golünden sonra sevinen sözde bolu'lu insanlar vardı orada boluspor gazozuna dahi maç yapsa inadına bolu inadına boluspor....

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124