Boluspor'un Narven keyfi

Boluspor kahvaltısını Narven'de yaptı. Boluspor Basın Sözcüsü ve aynı zamanda Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız'ın düzenlediği organizasyonda kırmızı beyazlılar önce kahvaltı yaptı ardından da bomba imha oyunu ile keyifli dakikalar geçirdi.

 Boluspor'un Narven keyfi

Haber: Volkan YILMAZ

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor günü akşam yaptığı tek antrenmanla kapatırken, sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonunda stres attı. Narven A.Ş. Genel Müdürü ve Boluspor Basın Sözcüsü Serdar Yıldız'ın düzenlediği organizasyonda Narven Termal Kasaba'da kahvaltı yaparken aynı zamanda M3 Works grubunun düzenlediği etkinlik ile de keyifli dakikalar geçirdi.

Kahvaltının ardından 'bomba imha' oyunu oynayan kırmızı beyazlılar, üç takım halinde gruplara ayrıldı. Buldukları şifreler ile Narven Termal Kasaba içerisindeki yapay bombayı imha etmeye çalışan futbolcular eğlenceli dakikalar geçirdi.

Bomba'yı ilk bulan takım ise Andre Santos, Emre Kılınç, Özgür Özkaya, Erdi Yokuşlu, Cumali Bişi, Umut Meraş, Necati Yakuplar, Jackson Sousa, Can Otay ve Resul Esen'in bulunduğu ikinci takım oldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2016, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128