Boluspor’un yeni hocası Ali Beykoz!

Boluspor'da geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonrasında göreve gelen yeni yönetim kurulu dün akşam saatlerinde yaptığı ilk toplantının ardından kırmızı-beyazlı ekibimizin yeni teknik patronunun Ali Beykoz olduğunu açıkladı. Beykoz'un yardımcılıklarını Abdullah Gerz ve Hakkı Öztabağ yapacak.

 Boluspor’un yeni hocası Ali Beykoz!

Yaklaşık 2.5 saat süren toplantı sonrasında konuyla ilgili açıklamayı Basın ve Medya Sorumlusu Özgen Koca ve Erkan Bektaş yaptı. Koca açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Toplantının en önemli gündem maddelerinden biri takımımızın teknik direktör eksikliği olmuştur. Gerçekleşen oylama sonucunda Başkanımız Mehmet İnceayan'ın kongre sonrası konuşmasında belirttiği gibi Bolumuza yıllardır hizmeti olan Ali Beykoz'un getirilmesi konusunda prensip kararı verildi. Önümüzdeki günlerde kendisi ve ekibi ile mukavelesi imzalanarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır” dedi.

Transfer söylentilerine itibar edilmesin

Koca son günlerde konuşulan transfer söylentilerine itibar edilmemesini de söyleyerek şu ifadeleri kullandı: "Son günlere konuşulan transfer haberleri ile ilgili gerçeklik payı olan herhangi bir fikir beyan edilmemiş veya herhangi bir karara varılmamıştır. Transfer komitesine Mehmet İnceayan, Ahmet Ardıhan, Seçkin Kavarna, Osman Kayışoğlu, Hakan Kalafatoğlu ve Soner Çavuşoğlu getirilmiştir. Çıkacak kararlar doğrultusunda tarafımızdan bilgi verilecektir. Bu tarz yanlış anlaşmalara ve dedikodulara meydan verilmemesi açısından Başkanımız Mehmet Inceayan ve Basın ve Medya Sorumluları dışında yapılan açıklamalara itibar etmemenizi önemle rica eder, yapılan diğer açıklamalardan kulübümüzün ve yönetimimizin herhangi bir sorumluluğunun bulunmayacağını beyan ederiz”

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2013, 00:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124