Bomba süsü verilmiş paket imha edildi

Geçtiğimiz hafta yaşanan terör operasyonu sonrasında Bolu halkı şüpheli gördükleri her şeyi vakit kaybetmeden 155 polis ihbar hattına bildiriyor. Dün bir şüpheli paket ihbarı da belediye meydanından geldi.

Bomba süsü verilmiş paket imha edildi

HABER: KASIM ŞAHİN – SEMİH BAYKAL

Bolu’da son günlerde yaşanan olayların ardından vatandaşlar adeta diken üstünde duruyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan terör operasyonunun ardından daha fazla şüpheli hale gelen vatandaşlar dün belediye meydanında bulunan bir paketi 155 polis ihbar hattını arayarak ihbar ettiler.

İhbarı değerlendiren Bolu İl emniyet müdürlüğü olay yerine gelerek geniş bir alanı şeritle çevirdi. Boluluların meraklı gözlerle beklediği olay yerinde bazı vatandaşlar yaşanılanları cep telefonlarıyla kameraya aldılar.

PAKETTEN KABLO ÇIKTI

Meraklı bekleyişin ardından olay yerine gelen bomba imha uzmanının gerekli incelemelerde bulunmasıyla paket fünye ile patlatıldı. Fünye ile patlatılan paketin içinden  çok sayıda kablo çıktığı öğrenildi.

VATANDAŞLAR DA İNCELEDİ

Şüpheli paketin patlatılmasını merakla bekleyen ve kameraya alan vatandaşlar, paket patlatıldıktan sonra da olay yerinde inceleme yaptılar. Emniyet şeridinin kaldırılmasıyla paketin bulunduğu yere giden meraklı kişiler dakikalarca inceleme yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124