Borvo desteğe devam edecek mi?

Geçtiğimiz hafta yeni sezon öncesi Boluspor’la sponsorluk anlaşması yapan Borvo Termal&Resort SPA Devremülk, mevcut başkan Abdullah Abat’ın adaylıktan çekilmesinden sonra nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

 Borvo desteğe devam edecek mi?

Haber: Hamza Türdü

Borvo Termal&Resort SPA Devremülk ile yeni sezon öncesi sponsorluk anlaşması sağlayan Boluspor’da mevcut başkan Abdullah Abat’ın adaylıktan çekilmesinden sonra Borvo Termal&Resort SPA Devremülk’ün yeni yönetime destek olup olmayacağı kamuoyunda merak konusu oldu. Başkan Abdullah Abat ve yönetimi olduğu sürece Boluspor’a destek olacaklarını ifade eden Aben Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya’nın sponsorluk anlaşmasını iptal edip etmeyeceği Boluspor camiasında merak konusu oldu.

DÜŞÜNDÜREN İŞTE O AÇIKLAMA

Sponsorluk anlaşmasında Aben Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya’nın söylediği sözler ise şöyle “Aben Grup olarak Boluspor camiasına destek vermek çok önemli. Boluspor geniş kitlelere ulaşıyor. Boluspor’un daha iyi yerlere gelmesi için her şeyi yapacağız. Yakında yapacağız lansmanla hem firmamızı, hem de desteğimizin ayrıntılarını açıklayacağız. 2013-2014 sezonunda hem Borvo’yu uluslararası bir firma haline getirmek, hem de Boluspor’un başarısı için çalışacağız. Bu yatırımı Bolu’ya yapmamızın nedeni Boluspor’un da marka olmasını sağlamak. Bir şeyler kazandırmak için Bolu’yu seçtik. Tercih nedenlerimizden biri de kulüp başkanı Abdullah Abat. Abdullah Abat’ın olduğu yerde, biz her zaman varız ve sonuna kadar destek olmaya hazırız” 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2013, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124