banner120

Bu iddialara Yılmaz ne diyecek!

Düzce’de yayın yapan Öncü Gazetesinde yer alan haberde, “BJK’nin yatırımı Bolu’ya kaydırdığı” yolundaki haberlerin gerçeği tam olarak yansıtmadığı vurgulanarak “BJK Düzce’de...

Bu iddialara Yılmaz ne diyecek!

Düzce’de yayın yapan Öncü Gazetesinde yer alan haberde, “BJK’nin yatırımı Bolu’ya kaydırdığı” yolundaki haberlerin gerçeği tam olarak yansıtmadığı vurgulanarak “BJK Düzce’de kararlı” denildi.

 

Düzce basınında yer alan habere göre, “Beşiktaş'ın tesis yatırımı için Bolu'da karar kıldığı” yönünde çıkan haberlerin gerçeği tam olarak yansıtmadığı bildirildi. Bir süre önce Düzce'de incelemelerde bulunan ve Düzce'nin tesis yatırımı için uygun bir bölge olduğunu dile getiren Beşiktaş yöneticilerinin Bolu'da tesis yapma kararı aldığı şeklinde çıkan haberler Düzce'de şaşkınlık yaratmıştı. Ancak Beşiktaş kanadından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın açıklamasını içeren haberlerin genel olarak gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

Düzce’de resmi işlemler başlıyor mu?

Öncü Gazetesi’nde yer alan habere göre, Düzce Beşiktaş Derneği Başkanı Hikmet Dağdelen, haberin asılsız ve tam olarak gerçeği yansıtmadığını dile getirerek, BJK Kulüp Başkanı Fikret Orman ve 2. Başkan Deniz Atalay ve Kulübün Mimarı Metin Demir’le yaptığı görüşmelerde BJK’nin Düzce’den vazgeçmediği hatta Pazartesi günü (bugün) resmi işlemler için Ankara’ya Orman Genel Müdürlüğü ve bazı daire müdürlükleri başta olmak üzere 9. bölge müdürlüğü ile randevu alındığını ve çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.

Atalay, “Bolu amatör şubeye verilecek” dedi mi?

Aynı haberde BJK 2. Başkanı Deniz Atalay’ın sözlerine de yer verildi. Habere göre Atalay, Bolu’da düşünülen tesisin amatör şube için kullanılacağını, Düzce için belirlenen alanın profesyonel kulüp için düşünülüp planlandığını dile getirerek, Pazartesi günü (bugün) Ankara’da alınan randevular çerçevesinde Kurugöl ve Yörük Yayla ile ilgili girişimlerin devam ettiğini doğruladı. Atalay, ”BJK Düzce’den vazgeçmedi. BJK Bolu’daki tesisi amatör şube için Düzce’deki tesis daha geniş bir konumda ve profesyonel kulüp için düşünülen bir yer olacak. Bundan herkes ve Düzceliler emin olsun” dedi. Şimdi gözler Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a çevrildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124