Bu sevgi anlatılmaz yaşanır

Boluspor’un gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer alan Emre Kılınç, Boluspor’un Karşıyaka ile oynadığı karşılaşma öncesi eski hocası Cihat Arslan’a koştu. Boluspor’da yarım sezon çalışan genç...

Bu sevgi anlatılmaz yaşanır

Boluspor’un gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer alan Emre Kılınç, Boluspor’un Karşıyaka ile oynadığı karşılaşma öncesi eski hocası Cihat Arslan’a koştu. Boluspor’da yarım sezon çalışan genç teknik adam Cihat Arslan, eski öğrencileriyle ve Bolu’daki dostlarıyla hasret giderdi.

 

Boluspor’un hafta sonu Karşıyaka ile oynadığı ve 1-0 yenildiği karşılaşma bir çok eski takım arkadaşını ve hocaları bir araya getirdi. Kırmızı beyazlı takımın eski oyuncuları Caner Ağca, Onur Türk, Sercan Türkeri, Emre Toraman ve Boluspor’un eski teknik direktörü Cihat Arslan kırmızı beyazlı takıma karşı mücadele etti.

Karşılaşma öncesi futbolcular eski takım arkadaşları ve hocasıyla hasret giderirken kırmızı beyazlıların genç oyuncusu Emre Kılınç ile Cihat Arslan arasındaki buluşma görülmeye değerdi. Tüm oyunculara tek, tek sarılarak hasret gideren Cihat Arslan’ın duygulu anları gözlerden kaçmadı. Cihat Arslan ile birlikte kırmızı beyazlılarda daha fazla forma şansı bulan genç futbolcu karşılaşma öncesi eski hocasının yanına giderek hasret giderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER