BU SEZON “LİG” GİYECEĞİZ!

Boluspor kulübü yeni sezonda Lig marka malzemeleri kullanacak olup firma yetkilileri tarafından yeni sezon formaları basına tanıtıldı.   Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkçı’nın da bulunduğu...

BU SEZON “LİG” GİYECEĞİZ!

Boluspor kulübü yeni sezonda Lig marka malzemeleri kullanacak olup firma yetkilileri tarafından yeni sezon formaları basına tanıtıldı.

 

Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkçı’nın da bulunduğu toplantıda Seçkin Kavarna süreç hakkında bilgi verirken yeni sezonda Lig marka formaların kullanılacağını açıkladı. Kavarna yaptığı konuşmada “Yeni sezonda Lig marka formaları kullanacağız. Firma ile yaptığımız anlaşma gereği bu sezon takımımızın ürünlerini bedelsiz olarak karşılayacaklar. Gelecek sezonun anlaşmasını ise ayrıca yaptık. Çok kısa sürede ürünlerimiz BSTORE mağazamızda da yer alacak. Bu sezon için 4 farklı modelden kumaş kalitelerine baktık ve bizler için en uygun olanını seçtik.” dedi.

 

KOMBİNE ALANA ORİJİNAL FORMA HEDİYE

Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkçı toplantıda ayrıca kombine alacak olan taraftarlarımıza orijinal forma ve rozet hediye edeceklerini açıkladı. Çarıkçı “Bu sezon Seçkin beyinde dediği gibi Lig firması ile anlaştık. Bu anlaşmayı yaparken taraftarlarımızı da düşündük. Yönetim kurulu olarak aldığım karar ile bu sezon kombine alacak olan her taraftarımıza düz kırmızı veya düz beyaz olmak üzere iki farklı seçenekten birini ve kulübümüzün rozetini hediye edeceğiz.”dedi.

 

KOMBİNE FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YOK

Başkan Necip Çarıkçı’nın Kombine alana forma hediye edileceğinin açıklaması sonrası basın mensuplarının kombine fiyatı ile ilgili sorduğu soru üzerine Çarıkçı “Bu sezon kombine bedelinde bir değişikliğe gitmiyoruz. Artı taraftarımıza orijinal futbolcu kardeşlerimizin giydiği formayı hediye ediyoruz. Aynı fiyat bu sene içinde geçerli. Artık bizlerde tüm tribünleri kırmızı-beyaz görmek istiyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128