Bucaspor Bolu kampını iptal etti

PTT 1. Ligde 2013-2014 sezonu hazırlıklarına 1 Temmuz da Kaynaklar Tesisleri'nde başlayan Bucaspor, çalışmalarına İzmir'de devam edecek. Daha önce 2. etap kamp çalışmaları için Bolu’ya gelmesi beklenilen Bucaspor, Nevşehir ve Bolu kamplarının otel rezervasyonlarının çakışması nedeniyle iptal ettiği belirtildi.

 Bucaspor Bolu kampını iptal etti

Bucaspor Basın Sözcüsü Timur Yaykıran, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etap çalışmalarına dün akşam Kaynaklar Tesisleri'nde saat 18:30'da yaptıkları antrenman ile başladıklarını ifade eden Yaykıran “Nevşehir ve Bolu kampımızı otel rezervasyonlarının çakışması nedeniyle iptal ettik. Alternatif kamp yerleri baktık fakat teknik direktörümüz Kemal Kılıç'ın olur vermesiyle yeni sezon hazırlıklarını Kaynaklar Tesislerimiz de tamamlama kararı aldık. Hazırlık maçlarımızı ise özel ayarlayacağımız maçlar ile tesislerimiz de oynayacağız” dedi.

TRANSFERDE BEKLEMEDEYİZ

Transfer yapamamanın kulübün maddi zorunlulukları nedeniyle olduğunu belirten Yaykıran, “Şu an mevcut eski borçlarımızı ödemeye devam ediyoruz. En son olarak eski oyuncumuz Leko'ya geçen hafta 200 bin TL ödeme gerçekleştirdik. Mevcut kalecimiz Ömer Kahveci'ye ise 190 bin TL ödeme yaptık. Transfer yapamamamızın nedeni eldeki kaynaklarla eski borçlarımızı kapatmamız ve beklediğimiz kaynakların henüz bize ulaşmamasından dolayıdır. Taraftarlarımız hiç merak etmesin. İnce eleyip sık dokuyoruz. Bucaspor'umuz için en iyi mücadele eden oyuncuları transfer edeceğiz. Basın da çıkan teknik direktörümüz Kemal Kılıç'ın istifa edeceği haberleri ise doğruyu yansıtmamaktadır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124