Cadde 14'den Destek Çağrısı

Cadde 14 Taraftar Grubu Lideri Fatih Altundal, “Zaman destek zamanı. El ele vererek hedefimize yürümek boynumuzun borcu” dedi.   Fatih Altundal yayınladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Şüphesiz...

Cadde 14'den Destek Çağrısı

Cadde 14 Taraftar Grubu Lideri Fatih Altundal, “Zaman destek zamanı. El ele vererek hedefimize yürümek boynumuzun borcu” dedi.

 

Fatih Altundal yayınladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Şüphesiz alınan beraberlik ve kötü sonuçlar olmuştur ve olacaktır da. Umutsuzluğa kapılmadan bu mucizelerin takımına Nasıl ki Ali Samiyen'de, İnönü’de, Ankara’da binlerce kişi tek yürek olmuşsak yine sizlerin sayesinde ve desteği ile bizim yapmamız gerekenler olduğunu biliyoruz. Geçmiş yıllarımızda olduğu gibi yağmur çamur demeden sadece iyi günde değil her gün gönülden sevdiğimiz bu renkler için stadyumdaki yerimizi almamız ve hiç olmadığı kadar takımızın yanında olup birlik beraberlik içindeki bulunduğumuz bu yanımızı bir kez daha tüm çevrelere göstermektir.

Bizler, “CADDE 14 Grubu” olarak bu hafta sonu oynanacak olan Karşıyaka karşılaşması öncesi taraftarımızı yine 90 dakika boyunca ve her ne pahasına olursa olsun hiç susmamacasına destekleyip galibiyet ipini göğüslemek için bu açıklamayı yapıyoruz.

Süper Lig için çıktığımız bu yolda, bizler “CADDE 14” ve tüm Boluspor taraftarları olarak varımızı yoğumuzu ortaya koyduk. Bu yolda yeri geldi çok üzüldük, ağladık, isyan ettik. CADDE 14 olarak sizlerden tekrar "Küçük Şehrin Büyük Öyküsü" ruhunu bir kez daha hep beraber canlandırmaya davet ediyoruz. Başta öğrencilerimiz olmak üzere kentte bulunan tüm gençlerimizi ve bu şehre ve renklere gönül veren tüm halkımızı Pazar günü maça bekliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128