Çağsu Öz Yapı’ya acımadı

Veteranlar Futbol Turnuvasının bu sezonki iddialı takımlarından olan Çağsu Hastanesi gruptaki altıncı karşılaşmasında Öz Yapı Mimarlık ile karşı karşıya geldi. Kadro kalitesinin ön plana çıktığı bu karşılaşmayı 8-2 kazanan Çağsu Hastanesi puanını 16’ya çıkardı ve lideri takibi bırakmadı.

 Çağsu Öz Yapı’ya acımadı

Haber: Volkan YILMAZ

Veteranlar Futbol Turnuvasının bu sezonki iddialı takımlarından Çağsu Hastanesi gruptaki altıncı maçında ikinci tur iddiasını sürdüren Öz Yapı Mimarlık ile karşı karşıya geldi. 4.haftada Cengizay İnşaat ile berabere kalarak liderlik koltuğunu Akkent Toar Yapı’ya kaptıran Çağsu Hastanesi lideri takibi bırakmamak adına sahaya üç puan parolası ile çıktı.  İkinci tura kadar puan kaybetmek istemeyen Çağsu Öz yapıya da ikinci tur şansı vermek istemiyordu. Karşılaşmaya Çağsu etkili başladı. Rakibi karşısında oyunu daha iyi kontrol eden rakip kalede gol arayan Çağsu rakibi karşısında önce Bahadır ile sonra Erdoğan ile maçta 2-0 öne geçti. Bu gollerin ardında maçta rahatlayan Çağsu arka arkaya goller bularak ilk yarıda farkı açtı.

İkinci yarıda oyunda daha çok etkili olan Çağsu Öz yapı karşısında goller kalesinde görse de rakibinin farkı azaltmasına izin vermedi. İkinci yarının sonlarına doğru farkı giderek klas ayakları ile çan Çağsu Öz Yapı inşaatı 8-2 mağlup etmeyi başarırken hanesine bir 3 puan daha yazdırdı. Öz Yapı ise ikinci tur şansını son maça bıraktı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128