Çalışmaya moralsiz başladık

Haftayı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor mağlubiyetiyle kapatan ekibimiz Boluspor, 2 günlük izinin ardından deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı.   Pazar günü deplasmanda...

Çalışmaya moralsiz başladık

Haftayı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor mağlubiyetiyle kapatan ekibimiz Boluspor, 2 günlük izinin ardından deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı.

 

Pazar günü deplasmanda Adanaspor’la karşılaşacak olan Boluspor, iki günlük izinin ardından hazırlıklara başladı. Haftanın ilk çalışmasında yenileme çalışması yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların morallerinin bozuk olduğu gözlemlendi.

Antrenman öncesi yaklaşık 10 dakikalık bir konuşma yapan teknik direktör Özcan Kızıltan, kırmızı-beyazlı oyunculara “Gaziantep maçını bir kaza olarak kabul etmelerini, hedef doğrultusunda daha dikkatli olmaları gerektiğini ve Gaziantep maçını unutmalarını sadece Adanaspor maçını düşünmelerini istediği” öğrenildi.

Çalışmaya düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra, tam kadro jenerasyon çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise mini çift kale maç yapan kırmızı-beyazlılar, soğuma hareketleriyle çalışmayı sonlandırdı.

Haftanın ilk çalışmasında tam kadro çalışan kırmızı-beyazlılarda, hafif sakatlıkları bulunan Orhan Ak ve Onur Bektaş takımdan ayrı düz koşu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128