Çamurda dansa var mısın?

Boluspor, bu hafta karşılaşacağı Sakaryaspor maçının çalışmalarını sürdürürken, antrenmanlarda en fazla zorlanan isimler ise kırmızı beyazlıların 3 file bekçisi, Atacan, Eser ve Burak.   Geçtiğimiz...

Çamurda dansa var mısın?

Boluspor, bu hafta karşılaşacağı Sakaryaspor maçının çalışmalarını sürdürürken, antrenmanlarda en fazla zorlanan isimler ise kırmızı beyazlıların 3 file bekçisi, Atacan, Eser ve Burak.

 

Geçtiğimiz hafta hava şartları nedeniyle antrenmanlarını halı sahada yapan kırmızı beyazlılar, bu hafta çalışmalarını tesislerde sürdürürken, yağmur ve kar yağışları sonucu sahada oluşan çamur futbolcuları zorluyor. Sahanın en fazla kullanılan yerleri olan kale önleri, sahanın diğer kısımlarına göre daha fazla çamur olurken, bu da üç kalecimiz Atacan, Eser ve Burak’ı zor duruma sokuyor.

Kaleci antrenörü Semih Dülger eşliğinde çalışan file bekçilerimiz, çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürürken, antrenman sonrası ise halleri hiç iyi görünmüyor. Antrenman boyunca yerden kalkamayan kalecilerin antrenman sonrası ise durumları birer çamur adamdan farkı olmuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128