Caner Ağca sahada yoktu

Geçtiğimiz hafta yaptığı asitlerle ve attı golle Sakaryaspor maçında yıldızlaşan Caner Ağca, Akhisar Belediyespor maçında varlığıyla yokluğu belli değildi.   Sakaryaspor maçındaki performansıyla göz...

Caner Ağca sahada yoktu

Geçtiğimiz hafta yaptığı asitlerle ve attı golle Sakaryaspor maçında yıldızlaşan Caner Ağca, Akhisar Belediyespor maçında varlığıyla yokluğu belli değildi.

 

Sakaryaspor maçındaki performansıyla göz dolduran tecrübeli orta saha oyuncu Caner Ağca, Akhisar Belediyespor maçındaki performansıyla izleyenleri kahretti. Sahaya ilk 11’de başlayan tecrübeli orta saha oyuncusu sadece maçın 10 dakikalık bölümünde gözükürken geri kalan bölümde sahada yokları oynadı. Sezon başından bu yana forma giydiği karşılaşmalarda bir türlü istenen performansı sergileyemeyen tecrübeli futbolcu, inişli çıkışlı grafiğiyle hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Giresunspor karşılaşmasındaki futboluyla göz dolduran ve geçen hafta da Sakaryaspor filelerini havalandıran Ağca’nın bir türlü beklenen oyunu sahaya yansıtamaması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Akhisar Belediyespor karşılaşmasında da sahada neredeyse görünmeyen Ağca, maçın 65.dakikasında yerini Omar Wade’ye bıraktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128