CANER "HUZURLU VE MUTLUYUM"

Boluspor'da geçtiğimiz sezon görev yapan ve bu sezon başında Karşıyaka ile anlaştıktan sonra yeniden kırmızı beyazlı ekibe dönen tecrübeli Caner Ağca 2 yıllığına Boluspor'a imzayı attı.   Tesislerde yapılan...

CANER

Boluspor'da geçtiğimiz sezon görev yapan ve bu sezon başında Karşıyaka ile anlaştıktan sonra yeniden kırmızı beyazlı ekibe dönen tecrübeli Caner Ağca 2 yıllığına Boluspor'a imzayı attı.

 

Tesislerde yapılan imza törenine ikinci başkan Abdullah Abat, yöneticiler Fatih Görür ve Aydın Oskay ile birlikte çok sayıda gazeteci katıldı. İmzayı atan Caner "Her şey para değilmiş" dedi.

Boluspor kulübü Başkan Yardımcısı Abdullah Abat ''Caner'i tekrar aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Caner'in takımımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kısa bir ayrılık oldu. Onu da saymıyoruz. İki taraf içinde hayırlı olsun. İnşallah geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirmesini temenni ediyorum. Boluspor camiasına hayırlı uğurlu olsun. ''dedi

Tecrübeli futbolcu Caner Ağca ise yeniden Boluspor’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek, “Kısa bir aradan sonra Boluspor da olmaktan dolayı çok mutluyum. Bazı şeylerin değerini gittikten sonra daha iyi anlıyorsunuz. Bende kısa süre içersinde anlayıp mutlu olduğum yere, beni seven insanların yanına geldim. Geçen yıl burada çok güzel günlerim geçti. Boluspor taraftarına son zamanlarda üzüntülü anlar yaşattık. Birkaç maç dolayısıyla vefa borcumuz var, özellikle bir iki maçtan dolayı. Bende tatilde olduğum sürece hep bunun üzüntüsünü yaşadım. Dediğim gibi kısa bir aradan sonra burada olmaktan çok mutluyum. Burada çok kaliteli insanlarla tanıştım. Gittiğim günden itibaren hep onlarla görüştüm. Dediğim gibi mutlu olduğum yere geldiğimden dolayı şuan huzurluyum ve doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Önümüzdeki senede böyle gidip gelmeyi yaşamamak için 2 yıllık bir anlaşma yaptık. İnşallah benim içinde, Boluspor içinde hayırlısı olur.

KENDİ İSTEĞİMLE AYRILDIM

Karşıyaka dan kendi isteği ile ayrıldığını ifade eden tecrübeli oyuncu Caner Ağca “Ancak sezon sonu takımdan ayrıldım ve Karşıyaka’ya gittim. Orada yaklaşık 25 gün kampa katıldım. Reha Kapsal’la görüşerek ayrılmak istediğimi söyledim. Kendileri de sağ olsunlar bana bu konuda destek oldular. Açıkçası orada huzurlu değildim. Arada bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı birazda aceleye geldi, Karşıyaka ile anlaşmam. Buradaki huzur ve mutluluğun kıymetini, ayrılınca daha iyi anladım. Her şey para değilmiş. Ben Boluspor’daki huzuru ve mutluluğu daha iyi anladım. Bu süreçte bana yardımcı olan yöneticilerimiz Dursun Kayman'a, Osman Gürsoy'a ve başkanımız Necip Çarıkçı'ya çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Atılan imzaların ardından Boluspor kulübü Başkan Yardımcısı Abdullah Abat ve Caner objektiflerin karşısına geçtiler. Caner daha sonra takım arkadaşları ile ilk idmanına çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129