Canip Baysal Lisesi galibiyetle başladı! 3-0

Voleybol Genç Kızlar İl Birinciliği okul müsabakalarında şampiyon olarak Bilecik’te gerçekleştirilen Türkiye Voleybol Şampiyonası grup müsabakalarında ilimizi temsil eden Canip Baysal Anadolu Lisesi dün karşılaştığı...

Canip Baysal Lisesi galibiyetle başladı! 3-0

Voleybol Genç Kızlar İl Birinciliği okul müsabakalarında şampiyon olarak Bilecik’te gerçekleştirilen Türkiye Voleybol Şampiyonası grup müsabakalarında ilimizi temsil eden Canip Baysal Anadolu Lisesi dün karşılaştığı Bilecik Kız Meslek ve Teknik Lisesini net bir skorla 3-0 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Bilecik’te gerçekleştirilen Voleybol Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası grup mücadelelerinde Bilecik Kız Meslek ve Teknik Lisesiyle karşı karşıya gelen temsilcimiz Canip Baysal Anadolu Lisesi maça çok iyi başlayarak ilk sette rakibine sadece 8 sayı şansı tanıyarak seti 25-8 önde kapattı ve skoru 1-0 yaptı. İkinci sette de ilk setteki sahnenin aynısı yaşanırken temsilcimiz yine rakibine sadece 8 sayı şansı tanıdı ve ikinci seti de 25-8 kazandı ve durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette yine temsilcimiz Canip Baysal Anadolu Lisesinin üstünlüğü ile devam ederken ilk iki setten tek fark olarak bu sette rakibe 9 sayı kaptıran temsilcimiz Canip Baysal Anadolu Lisesi bu seti de 25-9 kazandı ve ilk maçında sahadan 3-0 gibi net bir skorla ayrılarak turnuvaya çok iyi bir başlangıç yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124