Canip Baysal Lisesi iddialı! 3-0

Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde günün 2.maçında Canip Baysal Anadolu Lisesi, Mudurnu Çok Programlı Lise’yi oldukça rahat bir şekilde mağlup ederek şampiyonluktaki iddiasını gösterdi...

Canip Baysal Lisesi iddialı! 3-0

Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde günün 2.maçında Canip Baysal Anadolu Lisesi, Mudurnu Çok Programlı Lise’yi oldukça rahat bir şekilde mağlup ederek şampiyonluktaki iddiasını gösterdi (3-0).

 

Müsabaka boyunca Mudurnu Çok Programlı Lise güçlü rakibi Canip Baysal Anadolu Lisesi karşısında fazla varlık gösteremedi. Maçın ilk setini Canip Baysal Anadolu Lisesi 25-3 alarak 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın 2.setinde ilk teknik mola 8-0, 2.teknik mola ise 16-1 Canip Baysal üstünlüğü ile geride kaldı. Seti ilk sette olduğu gibi 25-3 kazanan Canip Baysal durumu 2-0’a getirdi. Maçı 3.setinde de Canip Baysal’ın büyük üstünlüğü vardı. İlk teknik mola 8-1, 2.teknik mola ise 16-4 Canip Baysal üstünlüğü ile geçilirken, seti 25-6 kazanan Canip Baysal maçtan 3-0 galip ayrıldı ve yoluna devam etti. Müsabakalarda grup maçları bugün oynanacak olan 2 mücadele ile tamamlanacak program şöyle:

21 Aralık Cuma

09.30: Emine-Mehmet Baysal Lisesi-Mudurnu Ç.P.L.

11.00: Bolu Anadolu Lisesi-Canip Baysal Anadolu Lisesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124