Canip Baysal Lisesi rakiplerini eziyor! 3-0

Genç kızlar voleybol müsabakalarının grup maçlarından sonra üçlü final maçları gerçekleştirilirken dün ilk maçta Canip Baysal Anadolu Lisesi ile Gerede Kız Teknik Anadolu Meslek ve Meslek...

Canip Baysal Lisesi rakiplerini eziyor! 3-0

Genç kızlar voleybol müsabakalarının grup maçlarından sonra üçlü final maçları gerçekleştirilirken dün ilk maçta Canip Baysal Anadolu Lisesi ile Gerede Kız Teknik Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi karşı karşıya geldi.

 

Turnuvanın bir numaralı favorisi olarak gösterilen Canip Baysal Anadolu Lisesi bir sürprize izin vermedi ve maç beklendiği gibi Canip Baysal Anadolu Lisesinin üstünlüğüyle tamamlandı. Maça çok iyi başlayan turnuvanın bir numaralı favorisi Canip Baysal Anadolu Lisesi zayıf rakibi karşısında hiç zorlanmadı ve rakibine sadece iki sayı şansı tanıyarak ilk seti farklı bir şekilde 25-2 önde kapattı. İkinci sette de rahat bir oyun sergileyen Canip Baysal Anadolu Lisesi bu sette de rakibine sadece 8 sayı vererek bu seti de 25-8 önde kapatarak skoru 2-0 yaptı. Son sette de üstünlüğü bırakmayan Canip Baysal Anadolu Lisesi yine farklı bir şekilde 25-6 önde kapatarak maçtan 3-0 galip ayrıldı ve Sağlık Meslek Lisesi ile 26.12.2012 Çarşamba günü oynayacağı maç için avantaj sağladı. Çarşamba günü Sağlık Meslek Lisesi ile oynayacağı maçtan da galip ayrılan taraf Canip Baysal Anadolu Lisesi olduğu takdirde son maç öncesi şampiyonluğunu ilan edecek.

 

Canip Baysal Anadolu Lisesi: Miray, Kübra, Firdevs, Duygu, Gamze, Burcu, Gülay, Fatma, Selda, Hatice Damla

 

Gerede K.T.A.M.L. ve M.L: Yasemin, Meral, Sinem, Serpil, Kübra, Naile, Şadiye, Melda, Mübeşşire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124