Çarıkcı ‘Gaziantep maçını kazanacağız’

Boluspor’un Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Cumartesi günü oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına değinerek, “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazanarak...

Çarıkcı ‘Gaziantep maçını kazanacağız’

Boluspor’un Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Cumartesi günü oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına değinerek, “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazanarak hedeften kopmayacağız” dedi.

 

Bu hafta sonu kendi sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak olan Boluspor’da başkan, yöneticiler ve futbolcular sabah kahvaltısında bir araya geldi. Ligde emin adımlarla yoluna devam eden Boluspor'a, Çevre Yolu üzerinde yeni hizmete giren Kardeşim Mantı Salonu moral yemeği verdi.

Kahvaltı sonrası açıklama yapan Başkan Necip Çarıkçı, “Bu kahvaltı organizasyonunu düzenlemek bizim için keyif verici oldu. Oyuncularımızın ve teknik heyetimizin moralini en üst seviyede tutmak bizim başlıca görevlerimizden biridir. Geçen hafta golsüz berabere kaldığımız maçı unuttuk. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Bu maçları kayıpsız bir şekilde atlatarak hedefe varmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz. İnşallah bu hafta kendi sahamızda galip gelerek mücadeleden kopmayacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128