Çarıkçı “Bu ligde daha çok sular akar”

Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, Boluspor'un ligi ilk iki takım arasında tamamlama şansının devam ettiğini söyledi.   Çarıkçı, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında...

Çarıkçı “Bu ligde daha çok sular akar”

Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, Boluspor'un ligi ilk iki takım arasında tamamlama şansının devam ettiğini söyledi.

 

Çarıkçı, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında sahadan 1-0'lık mağlubiyetle ayrıldıklarını hatırlatarak, tam kadro çıktıkları maçta beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını anlattı. Teknik heyetle mağlubiyete ilişkin gerekli toplantıları yaptıklarını ifade eden Çarıkçı, ''Futbolda bu tür kazalar olabilir, takımımız maçta kötü oynadı. Antep maçını unutmak gerekiyor. Sonuçta bu puanları toplayan bizim takımımız. Önemli olan iyi ve kötü günde takıma sahip çıkmak. Moralimizi bozmayacağız. Adana maçında puanlar bekleyeceğiz. Takımımız Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı. Boluspor'un bu maçtan 3 puanla döneceğine inanıyorum'' dedi.

Çarıkçı, ligin bitimine 13 maç kaldığını belirterek, ''Bu ligde alınması gereken 39 puan var, onun için bu ligde çok sular akacak. Ligde ilk iki sansımız hala devam etmekte. Bundan da hiç endişe duymuyorum. Ama bu haftaki maçı almamız gerekiyor. Bu maçtan 3 puan aldığımız takdirde ikincilik şansımız devam edecektir'' diye konuştu.

İyi takım kurduklarını kaydeden Çarıkçı, yeni transfer edilen futbolcuların takıma uyum sağlamalarının uzun zaman alabildiğini ve bu nedenle taraftarlardan sabır beklediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128