ÇARIKÇI “IŞIKLANDIRMA SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, 14 Nisan’da yürürlüğe giren Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesini Dair Kanunla ilgili bilgiler vermek amacıyla eski nikah salonunda düzenlenen seminerin...

ÇARIKÇI “IŞIKLANDIRMA SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, 14 Nisan’da yürürlüğe giren Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesini Dair Kanunla ilgili bilgiler vermek amacıyla eski nikah salonunda düzenlenen seminerin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Çarıkçı TFF'nin bu sezon en centilmen taraftar ve takım ödülünü yükselttiğini bu rakamın 10 Milyon dolaylarında olabileceğini belirtti. Çarıkçı yıllardır bu ödülü alan Boluspor'un her sezon buna aday olduğunu bu rakamların sadece konuşulduğunu, önümüzdeki günlerde netleşeceğini ve bu ödüle en büyük aday Boluspor'dur, Boluspor taraftarıdır dedi.

Kombineler hafta sonu geliyor

Kombinelerin Cuma yada cumartesi günü geleceğini belirten Çarıkçı, kombine ile birlikte dağıtılacak formaların da kulübe geldiğini söyledi.  Başkan Çarıkçı kombinelerin geç basılmasının, 10-15 gündür kombinelerin üstüne reklam aramalarından kaynaklandığını söyledi.

Storede bol çeşit olacak

Çarıkçı Boluspor Storede ürün çeşidini bu yıl fazlalaştırdıklarını pazar günü açılacak storeden taraftarın istediği ürünü bulabilmesi için çalışmaların o güne yetişeceğini belirtti. Onlarca ürünle bu sezon Boluspor'un hizmetinde olan Store'nin ilerleyen günlerde daha çok çeşidi ile hazırlanacağını belirtti.

Işıklandırma kritere uymadı

Boluspor'da son yılların en büyük sorunu olan ışıklandırma sorununun devam etmesinin tek sebebinin verilen ışığın UEFA kriterlerine uymamasından kaynaklandığını belirtti. Bunun için ekstra çalışmaya başladıklarını belirten Çarıkçı "En az taraftarımız kadar gece maçında Boluspor’u bizde izlemek istiyoruz. Ancak her şey istediğimiz gibi gitmiyor. Sorunu en kısa zamanda çözerek TFF'den gerekli onayı aldıktan sonra onlara gece maçı talebimize ileteceğiz" dedi.

Boluspor kitabı basımda

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesini Dair Kanunla ilgili bilgiler vermek amacıyla eski nikah salonunda düzenlenen toplantıya katılan Boluspor'un kurucularından olan Sabri Ayhan Tüzün'ün 500 sayfalık bir Boluspor kitabı hazırladığını ve kitabın matbaada basımda olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128