Çarıkçı “Şike Büyük Yara Açtı”

Boluspor Kulüp Başkanı Çarıkçı ''Şike olayı Türk futbolunda büyük bir yara açtı'' dedi.   Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, şike...

Çarıkçı “Şike Büyük Yara Açtı”

Boluspor Kulüp Başkanı Çarıkçı ''Şike olayı Türk futbolunda büyük bir yara açtı'' dedi.

 

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, şike olayının Türk futbolunda büyük bir yara açtığını söyledi.

Çarıkçı, Temmuz ayından bugüne kadar Türk futbolunda şike konusunun devam ettiğini belirterek, ''Bu güne baktığımız zaman hem milli takımımız da, hem futbol camiasında heyecan kalmadı. Bunu da zaten biz bütün maçlarda görebiliyoruz. Türkiye'de heyecan kalmadı. Şike olayı Türk futbolunda büyük bir yara açtı'' dedi.

Şikenin kararını Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün vereceğini kaydeden Çarıkçı, ''Bu işlerin bitmesi ve bu kararın verilmesi gerekiyor, bu dosyanın açılması gerekiyor ki bazı şeyler ortaya çıksın. Bunu herkes bekliyor, her kulüp başkanı bekliyor. Ne olacak, bu işler nasıl gidecek diye. Bu belirsizliğin bitmesi gerekiyor. Artık hayırlısı neyse o olsun'' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128