Çarıkçı açıkladı; Hedef Şampiyonluk!

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, “Bu yönetim Boluspor’u şampiyon yapmak istemiyor” şeklinde yorum yapanlara net konuştu; “Omar Wade ve Kenan Özer'i alarak ligdeki amacımızı bir kez daha gösterdik....

Çarıkçı açıkladı; Hedef Şampiyonluk!

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, “Bu yönetim Boluspor’u şampiyon yapmak istemiyor” şeklinde yorum yapanlara net konuştu; “Omar Wade ve Kenan Özer'i alarak ligdeki amacımızı bir kez daha gösterdik. Hedef zirve.”

 

Devre arasında kadrosuna üç yeni oyuncuyu dahil eden Boluspor’da bazı taraftarların transferleri yetersiz bulması Başkan Necip Çarıkçı’yı kızdırdı. Yeni alınan isimlerin şampiyonluk yolunda katkı sağlamaları için kadroya dahil edildiğini söyleyen Çarıkçı, “Takımımızı şampiyonluğa götürmek için de çok büyük çabalar sarf ediyoruz. Birçok kişi 'Boluspor şampiyon olmak istemiyor' diyor. Yapılan son iki transfer Omar Wade ve Kenan Özer'le birlikte amacımızı bir kez daha gösterdik. Bu oyuncular yüksek maliyetli oyuncular. Amacımız şampiyonluktur. Bu iki oyuncuyu neden 6 aylık aldığımızı hiç düşünmüyorlar. Biz bu iki oyuncuyu şampiyonluğa gidecek son 6 ay içinde bize destek olsunlar, kuvvet versinler diye aldık. Yoksa devre arasında iki tane oyuncu almanın bir anlamı yok” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128