Çarıkçı “Açıklamayan şerefsizdir”

Boluspor’da Olağan kongre yapıldı. Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Boluspor kulübü eski başkanlarından Necip Çarıkçı, Geçtiğimiz hafta kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Muhittin Palazoğlu hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Çarıkçı “Açıklamayan şerefsizdir”

Boluspor kulübü eski Başkanlarından Necip Çarıkçı, dilek ve temenniler bölümünde söz alarak, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Muhittin Palazoğlu hakkında çarpıçı açıklamalarda bulundu. Çarıkçı yaptığı açıklamada “Bir hafta önce basınımızda haberler çıktı. Muhittin Palazoğlu çıktı açıklama yaptı. Deplasmana gittiğini bu giderlerin Boluspor kulübü tarafından karşılandığını söyledi. Bu güne kadar Emin Semercioğlu ile Abdullah Abat döneminde 160 deplasmana gidildi. Bu güne kadar bu masraflar kafile başkanları tarafından ödenmiştir. Ben şimdi o arkadaşa bir şey söylerim de bu duruma terbiyem müsaade etmiyor. Çıksın bu arkadaş gelsin kim ne kadar para ödemiş açıklasın. Açıklamayan şerefsizdir” dedi.

Çarıkçı şöyle devam etti “Bir haftadan beri basınımızda haberler çıkıyor. Bu isim Muhittin Palazoğlu. Bu kardeşimiz vermiş olduğu demeçte 2009 tarihinde bir deplasmana gittiğini deplasmanlarda iki kişilik bilet alındığını ve bu paraların Boluspor Kulübü’nün aldığını ifade ediyor. Kendisiyle görüşmek için 3-4 defa telefonunu aradım. Kendisine ulaşamadım. Boluspor tarihinde bugüne kadar, Emin Semercioğlu ve Abdullah Abat başkanlığında 160 tane deplasmana gidildi. 160 deplasmanın Boluspor’a maliyeti toplam 2 milyon 200 bin lira’dır. Boluspor’un bütün uçak ve her ihtiyacı kafile başkanları tarafından ödeniştir. Kendi otobüslerimizin parasını bile kendi arkadaşlarımız ödemiştir. Belediye başkanımıza kimse bu şekilde kimse itham edemez. Bugüne kadar siyasi bazda hiç kimse bana şu oyuncuyu bu oyuncuyu al dememiştir. İşimize kimseyi karıştırmadım. Belediye başkanımız maddi ve manevi destek olmuştur. Hep söylerdik sayın başkanım otopark sayılarını artıralım Boluspor’un gelirini yükseltelim. Bu sene sayı çoğaldı. Teşekkür ederim. Kongremizin Bolu’ya ve Boluspor’a hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2013, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER